40 РОКІВ ВІД ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ: ПАМ’ЯТЬ, БІЛЬ І УРОКИ ДЛЯ ЛЮДСТВА
Щороку 26 квітня в Україні та світі вшановують пам’ять про Чорнобильську катастрофу — одну з наймасштабніших техногенних трагедій в історії людства, а також жертв радіаційних аварій і катастроф.
У цей день висловлюємо глибоку повагу та щиру вдячність усім учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС — пожежникам, працівникам станції, військовослужбовцям, будівельникам, науковцям і медичним працівникам. Їхній професіоналізм, мужність і самопожертва дали змогу зупинити поширення катастрофи та врятувати життя мільйонів людей.
Подвиг ліквідаторів є прикладом високої відповідальності, відданості обов’язку та служіння суспільству. Пам’ять про трагедію Чорнобиля та її наслідки назавжди залишиться важливим застереженням для людства.
Висловлюємо глибоку шану ліквідаторам аварії.
Світла пам’ять жертвам Чорнобильської катастрофи.
Щира подяка працівникам атомної енергетики, які сьогодні виконують свої обов’язки в складних умовах.
Слава Україні! Героям слава!
