A A A K K K
для людей із порушенням зору
Суворовська селищна рада / Suvorov settlement council
Одеська область, Ізмаїльський район / Odesa region, Izmail district

Суворовська селищна рада Ізмаїльського району Одеської області оголошує конкурс з відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах

Дата: 26.05.2021 18:56
Кількість переглядів: 1219

ОГОЛОШЕННЯ

Суворовська селищна рада Ізмаїльського району Одеської області оголошує конкурс щодо відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах

Суворовська селищна рада Ізмаїльського району Одеської області рішенням дев’ятої сесії VIII скликання «Про утворення конкурсної комісії з відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах, затвердження її складу та Положення про неї» № 260/VIII від 21.05.2021 р., утворила конкурсну комісію з відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах та затвердила її склад.

Згідно прийнятого селищною радою рішення, Суворовська селищна рада оголошує конкурс з відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах.

Конкурс з відбору виконавця робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах  відбудеться 25 червня  2021 року о 10 годині у приміщенні адміністративної будівлі (актовий зал), за адресою: 68640, Одеська область, Ізмаїльський район,  смт Суворове, вул. Пушкіна, буд. 47.

Запрошуємо усіх бажаючих подавати документи для участі у конкурсі з відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель до 18 червня 2021 року до 17.00 год. включно.

 

ІНФОРМАЦІЯ

про проведення конкурсу з відбору виконавця послуг з проведення земельних торгів

  1. Мета проведення робіт: проведення земельних торгів з продажу права оренди  на земельні ділянки комунальної власності – землі сільськогосподарського призначення.

            Умови проведення конкурсу  щодо відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах на земельні ділянки

  • Претендент повинен мати можливість фінансування підготовки лотів до продажу права оренди земельних ділянок за власний рахунок з наступним відшкодуванням йому витрат переможцем земельних торгів у відповідності до абзацу 2 частини 5 статті 136 Земельного кодексу України.
  • Виконання робіт із землеустрою та оцінки земель може здійснювати переможець конкурсу (у разі наявності у нього відповідних ліцензій), або підрядні організації, які мають відповідні ліцензії, за договором субпідряду.
  • Під час обрання переможця із числа учасників конкурсу з відбору виконавців земельних торгів враховуватиметься загальна оцінка балів конкурсної пропозиції кожного з учасників.
  • Переможець конкурсу забезпечує фінансування підготовки лотів до продажу на земельних торгах (виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, за власний рахунок з наступним відшкодуванням йому витрат переможцем земельних торгів.
  • Переможець конкурсного відбору несе відповідальність перед організатором земельних торгів за невиконання зобов’язань третіми особами, координує надання послуг третіх осіб, створює умови та здійснює контроль за виконанням ними договірних зобов’язань. Конкурсна документація подається у запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка «На конкурс з відбору виконавців послуг з проведення земельних торгів» із зазначенням об’єкта та дати проведення конкурсу.
  • У конверті мають міститися підтверджуючі документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.
  • Конкурсна пропозиція претендентів подається у запечатаному конверті і має містити пропозицію про вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, термін виконання робіт (у календарних днях). Прийняття заяв припиняється за п’ять  робочих днів до дати проведення конкурсу. Конверти претендентів з конкурсною пропозицією розпечатуються на засіданні комісії. У разі неповноти, не відповідності наданих підтвердних документів вищезазначеним вимогам або несвоєчасності їх подання претендент до участі у конкурсі не допускається.

Конкурсна документація претендента подається в запечатаному конверті і складається із:

а) заява про участь у конкурсі з відбору виконавців послуг з виконання робіт із землеустрою, та/або оцінки земель, та/або проведення земельних торгів за формою згідно з додатком 1 до цього Положення;

б) копія документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків, або копія сторінок паспорта для осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті (для претендента - фізичної особи - підприємця);

в) згода на обробку персональних даних (додаток 2) (для претендента - фізичної особи - підприємця);

г) копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому  коду згідно з ЄДРПОУ (для претендента - юридичної особи);

ґ) копія(ї) ліцензії(й);

д) копії кваліфікаційних документів оцінювачів претендента, яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки (для претендента на виконання послуг з виконання робіт з оцінки земель);

е) копії кваліфікаційних документів ліцитаторів претендента, яких буде залучено до проведення земельних торгів та підписання протоколу земельних торгів (для претендента на проведення земельних торгів);

є) інформація про продані лоти: кількість, стартова ціна, ціна їх продажу порівняно зі стартовою ціною (для претендента на проведення земельних торгів);

ж) проект завдання на виконання послуг з виконання робіт (для претендента на виконання послуг з виконання робіт із землеустрою або оцінки земель), у якому, зокрема, має бути зазначено вид документації із землеустрою або з оцінки земель, яку пропонує розробити претендент, перелік вихідних даних, які має надати організатор земельних торгів, та перелік документів і матеріалів, які будуть представлені за результатами виконаних робіт.

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію про вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов'язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у календарних днях), якщо він не визначений в інформації про проведення конкурсу.

Приймання заяв припиняється за п'ять робочих днів до дати проведення конкурсу.

Конверти претендентів з конкурсною пропозицією розпечатуються на засіданні комісії.

 

З повагою,
Суворовська селищна рада Ізмаїльського району Одеської області


Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь