A A A K K K
для людей із порушенням зору
Суворовська селищна рада / Suvorov settlement council
Одеська область, Ізмаїльський район / Odesa region, Izmail district

Перемога Суворовської громади у фінальних іграх з футболу серед сільських та селищних громад Одеської області

Дата: 02.08.2021 11:26
Кількість переглядів: 1370

В минулі вихідні, 31.07.2021 р. в селі Маяки (Маяківська сільська територіальна громада) Одеської області на гарному новому стадіоні відбулися фінальні ігри з футболу серед команд сільських та селищних громад Одеської області.
Участь Суворовської громади у футбольному турнірі за першість серед сільських та селищних громад Одеської області стала можлива завдяки підтримці та при сприянні з
аступника голови Одеської обласної ради Олександра Урбанського (партія "За майбутнє").
У складі збірної команди Суворовської громади були зібрані кращі футболісти з чотирьох населених пунктів громади: с. Старі Трояни, с. Кирнички, с. Приозерне і смт Суворове.
Наймолодшим гравцям по 17 років. Разом з ними грав ветеран спорту 54-річний Панас Славов із сином Даніїлом.
У першому матчі наша команда обіграла команду Знам'янської громади із рахунком 6:1 на нашу користь. Регламент ігор - 2 тайми по 30 хвилин.
У ході ігор добре виглядала команда наших сусідів Саф’янівської громади, яка в першому матчі поступилася команді Нерубайської громади з рахунком 2:0, але обігравши команду Знам'янської громади з рахунком 4:1, зайняли третє призове місце.
А збірну команду Суворовської громади чекав заключний матч в якому нас влаштовувала тільки перемога і ми її дійсно заслужили, показав чудовий рівень футболу, володіючи по ходу гри ініціативою, ми вже в першому таймі відправили два м'ячі у ворота суперника.
Перший гол чудовим ударом завершив 20-річний Валентин Портарєску (с. Приозерне).
І ось фінальний свисток орбітра з м.Одеси зафіксував остаточний рахунок 4:2 на користь команди Суворовської громади.
Слід зазначити якісну і надійну гру Руслана Спінзурата, Сергія Маркова, Даніїла Славова (с. Старі Трояни), Дениса Іваненко, Івана Короткого, Івана Чіфліклія, а також кращого гравця турніру Валентина Терзі (с. Кирнички), і звичайно суворовських футболістів капітана команди Сергія Русєва, Андрія Македонського, Івана Третьякова, а також відмінну гру воротарів Ігоря Македонського і Івана Русєва.
Наша команда нагороджена перехідним кубком, грамотами та медалями.
Попереду нас чекають футбольна гра за кубок губернатора (Сергія Гриневецького) Одеської області, а також згодом будемо захищати честь Одеської області на республіканській арені.
Побажаємо успіхів і перемог нашій дружній, згуртованій, сильній команді Суворовської громади.