Суворовська селищна рада / Suvorov settlement council
Одеська область, Ізмаїльський район / Odesa region, Izmail district

Відзначення Дня фізичної культури і спорту

Дата: 14.09.2023 16:15
Кількість переглядів: 251

З нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту в Суворовській селищній територіальній громаді відбулись змагання з міні-футболу, настільного тенісу, боротьби вільної, армреслінгу, шахів та шашок.

Змагання пройшли в цікавій та дружній обстановці

За результатами змагань з армреслінгу в особистому заліку перемогу вибороли:

  • У ваговій категорії до 75 кг:
  • І місце – Константинов Євгеній (смт Суворове)
  • ІІ місце – Бондар Олександр (с. Котловина)
  • ІІІ місце – Сирбов Георгій (с. Кирнички)
  • У ваговій категорії понад 75 кг:
  • І місце – Чернега Валентин (смт Суворове)
  • ІІ місце – Клименко Микола (смт Суворове)
  • ІІІ місце – Лапатан Степан (смт Суворове)

В змаганнях з шашок та шахів місця розподілились наступним чином:

  • Шашки:
  • І місце – Чіфліклій Петро (с. Кирнички)
  • ІІ місце – Григорєску Михайло (с. Приозерне)
  • ІІІ місце – Бондар Олександр (с. Котловина)
  • Шахи:
  • І місце – Цвиренко Володимир (смт Суворове)
  • ІІ місце – Барков П.С. (смт Суворове)
  • ІІІ місце – Дойчев Станіслав (с. Кирнички)

За підсумками змагань з настільного тенісу перемогу здобули:

  • Чоловіки:
  • І місце – Пастир Степан (с. Кирнички)
  • ІІ місце – Григорєску Михайло (с. Приозерне)
  • ІІІ місце – Калдорар Григорій (смт Суворове)
  • Жінки:
  • І місце – Кірова Софія (смт Суворове)
  • ІІ місце – Балабан Марія (смт Суворове)
  • ІІІ місце – Мойсей Руслана (с. Приозерне)

За результатами напружених ігор з міні-футболу місця розподілились наступним чином:

  • Серед чоловічих команд:
  • І місце – команда смт Суворове
  • ІІ місце – команда с. Приозерне
  • ІІІ місце – команда с. Старі Трояни
  • Серед жіночих команд:
  • І місце – команда с. Приозерне
  • ІІ місце – команда с. Старі Трояни

За результатами проведених змагань з боротьби вільної перемогу здобули:

Дівчата:

  • Лістрат Неля – І місце (вагова категорія до 25 кг) (смт Суворове)
  • Добрєва Ангеліна – І місце (вагова категорія до 43 кг) (смт Суворове)
  • Голобродська Тетяна – ІІ місце (вагова категорія до 43 кг) (смт Суворове)
  • Георгиця Софія – ІІІ місце (вагова категорія до 43 кг) (смт Суворове)
  • Чернега Яна – І місце (вагова категорія до 47 кг) (смт Суворове)
  • Лістрат Людмила – ІІ місце (вагова категорія до 47 кг) (смт Суворове)

Юнаки:

Вагова категорія  до 25 кг, 2014-2016 р.н.

  • Терпес Тимофій – І місце (с. Делень)
  • Арабаджі Антон – ІІ місце (с. Делень)
  • Качо Юрій – ІІІ місце (с. Делень)

Вагова категорія до 30 кг, 2014-2016 р.н.

  • Глуган Микола – І місце (с. Делень)
  • Мітєв Дмитро – ІІ місце (с. Виноградівка)
  • Хілинський Кирило – ІІІ місце (с. Виноградівка)

Вагова категорія до 35 кг, 2014-2016 р.н.

  • Єребакан  Іван – І місце (с. Виноградівка)
  • Вєльчев Дмитро – ІІ місце (с. Виноградівка)
  • Куртєв Микола – ІІІ місце (смт Суворове)

Вагова категорія  до 35 кг 2012-2013 р.н.

  • Лісецький Іван – І місце (с. Делень)
  • Русєв Микола – ІІ місце (смт Суворове)

Вагова категорія до 35 кг, 2010-2011 р.н

  • Жуковський Богдан - І місце (с. Виноградівка)
  • Лістрат Олександр – ІІ місце (смт Суворове)
  • Капсамул Олександр – ІІІ місце (с. Котловина)

Вагова категорія  до 40 кг, 2012-2013 р.н.

  • Ніколов Стас – І місце (смт Суворове)
  • Каджибаш Максим - ІІ (с. Котловина)
  • Ніколов Микита - ІІІ місце (с. Виноградівка)

Вагова категорія до 50 кг, 2007-2009 р.н.

  • Тодоров Дмитро – І місце (с. Виноградівка)
  • Добрєв Анатолій – ІІ місце (смт Суворове)
  • Мітєв Михайло – ІІІ місце (с. Виноградівка)

Вагова категорія до 60 кг, 2007-2009 р.н.

  • Ніколов Родіон – І місце (с. Виноградівка)
  • Шаповал Анатолій – ІІ місце (с. Делень)
  • Вербенко Юліан – ІІІ місце (смт Суворове)

Вагова категорія до 68 кг, 2006-2009 р.н.

  • Маджаров Іван – І місце (смт Суворове)
  • Касаджик Роман – ІІ місце (с. Котловина)
  • Куралов Іван – ІІІ місце (с. Делень)

Від імені в.о. Суворовського селищного голови Інни МУШИКОВОЇ учасникам змагань були вручені медалі, грамоти та кубки.

Щиро дякуємо спортсменам за участь у змаганнях, бажаємо подальших успіхів та нових перемог!


Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь