Вітаємо Вас з професійними святами — Днем ракетних військ і артилерії та Днем інженерних військ!
3 листопада - День ракетних військ і артилерії України. Важко переоцінити важливість армії, особливо сьогодні. Ракетні та артилерійські війська складають приблизно 60-70% вогневої сили армії. І вони щодня доводять свою ефективність
Також, 3 листопада - День інженерних військ України. Це професійне свято для всіх військовослужбовців, які займаються освоєнням новітніх засобів ведення бою та впровадженням їх в армію,тому вони діють першими під час атаки.
Вітаємо Вас з професійними святами — Днем ракетних військ і артилерії та Днем інженерних військ!
Ви - спадкоємці славних бойових традицій, є прикладом мужності, героїзму, вірності присязі, самовідданості і рішучості в справі захисту територіальної цілісності та незалежності України. Ваша служба є надійним муром, який дозволяє українцям почуватися захищеними.
Схиляємо голови перед пам’яттю Героїв – воїнів інженерних військ, артилеристів і ракетників, які віддали своє життя за мирне майбутнє України. Вічна їм пам’ять!
Щиро вітаємо всіх, причетних до сьогоднішнього професійного свята. Бажаємо вам, вашим рідним і близьким миру, здоров’я, сімейного благополуччя, злагоди, професійних успіхів!