Привітання голови Суворовської громади з нагоди дня Збройних Сил України!
Шановні військовослужбовці та ветерани Збройних Сил України!
Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Збройних Сил України!
Збройні Сили України – це армія сильних, відважних, мужніх захисників, які до останнього подиху готові захищати Батьківщину та її кордони. Немає більш благородної місії, ніж захист свого народу, рідної землі. Для цих людей служба в лавах української армії не просто професія, це найвища честь і покликання.
Наші воїни є прикладом незламності духу, самовідданості та віри в рідну державу, в її майбутнє.
Сьогодні День Збройних сил України ми вдруге зустрічаємо в особливих умовах, а тисячі офіцерів і солдатів, серед яких і наші земляки, героїчно захищають свою Батьківщину зі зброєю в руках в різних куточках України.
На жаль, серед наших земляків є воїни, які загинули у боротьбі з ворогом, які віддали найцінніше - своє життя за українську землю. Пам'ять про них назавжди залишиться в серцях кожного з нас.
Дякую за патріотизм і ветеранам армійської служби, родинам військових.
Дорогі воїни, захисники України, знаємо, якими зусиллями дається перемога і які труднощі трапляються на шляху до неї. Ваша мужність та сила здатні подолати будь-які перешкоди. Завдяки вашим щоденним зусиллям на передовій та в тилу під надійним захистом відчувають себе не лише ваші сім’ї, а й весь український народ.
Бажаю вам міцного здоров'я, твердості духу, холодного розуму, добра та злагоди вашим сім'ям, надійного родинного тилу, натхнення та віри в силу власної держави!
Нехай вас береже Бог!
Разом - переможемо!
Слава Україні!
Героям слава!